З чого почати власний бізнес? Якщо ви задалися цим питанням, то вже на 50 % виконали задумане. Чому?
Відповідь проста. Знайти в собі сили стати незалежним, самостійно керувати життям і своєю справою це величезний крок вперед.
Відповідь проста. Знайти в собі сили стати незалежним, самостійно керувати життям і своєю справою це величезний крок вперед.
Все що залишається зробити далі – лише формальність, яка вимагає певних зусиль і організаторських здібностей. З чого можна почати свій бізнес і як це зробити правильно?
На цій темі ми і загострили особливу увагу під час чергового заняття факультету фінансової грамотності.
Фахівцями сформульовано кілька правил для бізнесменів-початківців:
- «Між багатством і власним бізнесом знак рівняння не ставиться».
- «Своя справа – завжди ризик, але не завжди успіх».
- «Успішний бізнес – це завжди інновіція».
Головне у бізнесовій діяльності – ідея.
З великим зацікавленням учні ДНЗ Центру професійної освіти інформаційних технологій та дизайну переглянули ролик «ТОП -10 ідей бізнесу з нуля року 2016».
Досить поширеною є думка, що для відкриття власного бізнесу потрібний стартовий капітал. Це не завжди відповідає дійсності. Більшість всесвітньо відомих компаній стартували з «нуля». Наприклад «Microsoft», «Apple», «Coca-cola», «Kodak», «Google».
Кажуть, що успіх у бізнесі – це не питання вдачі чи випадковості. Це - питання досвіду і знань. Для успішного ведення бізнесу необхідні знання.
Поради в цьому напрямі прості та зрозумілі:
- Оберіть фірму, яка буде вам цікава у якості майбутньої бізнесової діяльності. Доцільно влаштовуватися на роботу у таку компанію і певний час там попрацювати. Таким чином можна отримати знання та досвід, які знадобляться для ведення власного бізнесу.
- Бізнесу треба навчатися. З цією метою потрібно читати книжки, журнали та інші джерела, що містять ділову інформацію. Навчання у наш час має бути безперервним. Секрет успіху – це постійне удосконалення своїх знань.
Учасники заходу ознайомились з дайджестом «Школа бізнесу для початківця», а також стали учасниками тестування «Складові успіху», проведеного психологом Центру зайнятості – І. Ларіною.
Дякуємо Вам за увагу до публікацій нашого блогу.
Будемо щасливі бачити Вас в числі постійних читачів (сайдбар членів блогу ліворуч).
Немає коментарів:
Дописати коментар