Блоґ бібліотеки імені М. Костомарова ЦБС Шевченківського району м. Києва

Ми підтримуємо всіх, хто отримує задоволення від читання і намагається вчитися все життя

Електронний каталог

Шановні друзі! Користувачі бібліотеки!

Запрошуємо Вас скористатись електронним каталогом Централізованої бібліотечної системи (ЦБС) Шевченківського району, який стає доступним для Вас в Інтернеті, хоча до цього дня знаходиться в стадії організації.

Сьогодні Ви можете ознайомитись з бібліографічними записами на статті з періодичних видань останніх 2-х років, які знаходяться в нашій бібліотеці 76чз). Звертаємо Вашу увагу, що електронний каталог буде постійно наповнюватись, оскільки ми маємо близько 67 000 бібліографічних записів на документи.

Виходячи з того, що комплектування фондів ЦБС Шевченківського району здійснюється Публічною бібліотекою ім. Лесі Українки, пропонуємо також скористатись електронним каталогом Публічної бібліотеки ім. Лесі Українки, який містить відомості про книги бібліотек для дорослих нашого району.

Знайшовши потрібне видання в електронному каталозі на сервері цієї бібліотеки Ви зможете потім отримати його в одній з бібліотек району. Знайшовши потрібну книгу, натисніть посилання "всі примірники".

Це дасть Вам можливість побачити шифри (умовні позначення) публічних бібліотек м. Києва, у фондах яких знаходиться книга. Шифр нашої бібліотеки - 76.


Немає коментарів:

Дописати коментар