Нещодавно сесія Київради прийняла "Програму підтримки і розвитку громадянського суспільства і місцевого самоврядування на 2012-2016 рр." Метою Дня інформації, який відбувся 29 жовтня, в зеленому залі бібліотеки, було покращити поінформованість громадян з цього питання.
Про те, як створити, зареєструвати цю інституцію, йшлося у виступі керівника ОСН квартального комітету "Шулявка", координатора Шевченківського району м Києва з питань діяльності ОСН, Алли Солоненко.
Зацікавив присутніх і виступ екс-депутата Київради 4-х скликань, В. Комова "Концепція демократизація влади".
Завідуюча бібліотеки, Л. Пескіна, провела огляд книжково-журнальної виставки "Громада може багато".
Як запевняють соціологи, одним з найперспективніших способів вирішувати питання життя міста, району на рівні будинку, вулиці, мікрорайону є органи самоорганізації населення (ОСН).
Кияни готові брати участь в самоврядуванні. Нині ОСН переживають друге народження, хоч Закон про органи самоорганізації ухвалено ще в 2001 році (№ 2625-ІІІ від 11.07.01).Зацікавив присутніх і виступ екс-депутата Київради 4-х скликань, В. Комова "Концепція демократизація влади".
Завідуюча бібліотеки, Л. Пескіна, провела огляд книжково-журнальної виставки "Громада може багато".
Цей захід - чудовий приклад того, як бібліотека сприяє демократизації і того, що вона дійсно є посередником між владою і громадою. Знаю, що цю роботу ви ведете системно і не формально. Так тримати!
ВідповістиВидалити