Поширена думка, що гендерна нерівність – це якась далека, не наша, штучна проблема. Але ми живемо в суспільстві, яке має дві частини людства: жінки і чоловіки, які мають різні потреби, різні інтереси і різні умови для реалізації.
Тому разом зі студентами Центру професійної освіти технологій, поліграфії та дизайну м. Києва ми вирішили розібратися, чи існує гендерна рівність в Україні та для чого вона потрібна. Ведучою заходу стала директор Центру у справах сім’ї та жінок Шевченківського району м. Києва – Людмила Лєбедєва.