Для когось гроші – це свобода і незалежність, для когось – становище в суспільстві, мірило успіху. У грошах закладено зло і добро нашого світу, і, напевно, багато хто з батьків хотів би, щоб їхні діти навчилися користуватися фінансами на благо своє й інших.
Чим раніше батьки починають користуватись щоденними можливостями ознайомлення із грошовими відносинами, наприклад, видавши шестирічній дитині 50 грн. і дозволивши їй самостійно вибрати фрукти, тим краще це для дітей.
Адже тим самим дитина навчається не тільки рахувати гроші, до речі, не її, а чужі, що не так уже й ефективно (адже чужого не шкода!), вона вчиться ухвалювати відповідальні рішення, заздалегідь планувати та обмірковувати будь-який задуманий захід.
Враховуючи те, наскільки важливі для успішного життя навички управління фінансами, ми завітали до школи №95, щоб поспілкуватись з школярами про фінансову поведінку та внести вклад у виховання покоління розсудливих споживачів,
інвесторів, вкладників і дарувальників.
інвесторів, вкладників і дарувальників.
Протягом заходу школярі дізналися, як:
- розпоряджатися "кишеньковими грошима";
- позначати пріоритетність у витратах;
- планувати довгострокові фінансові цілі;
- користуватися банківською картою;
- для чого потрібен PIN-код і чи можна його всім називати.
На завершення заходу учні розгадували фінансово-інтелектуальний кросворд "Шукачі $карбів", щоб закріпити отриманні знання.
Дякуємо Вам за увагу до публікацій нашого блогу.
Будемо щасливі бачити Вас в числі постійних читачів (сайдбар членів блогу ліворуч).
Немає коментарів:
Дописати коментар