В цій системі виховання найголовніше – це почуття свободи й розкриття особистості. А основна перевага цього методу в ранньому успішному навчанні дітей грамоти.
Щосуботи зранку 2 групи дітей від 3 до 7 років разом з батьками поспішали до бібліотеки, де на них чекала привітна і креативна вчитель-друг Олександра Шимко. Ця людина справді закохана в свою справу і це відчували всі оточуючі. Кожне заняття було особливе, цікаве та корисне.
Більше фото ТУТ |
Діти подорожували разом з павуком, зустрічаючи на своєму шляху різних героїв, яким потрібно було допомогти, або вирішити цікаві завдання: посадити чарівне дерево, сплести нову павутинку-будиночок, зробити картину з блискіток нічного неба.
Мета такого заняття: ознайомити дітей з математичними поняттями, сприяти розвитку уваги, пам'яті, мислення та логіки. Також були включені завдання на розвиток дрібної моторики та творчості.
Протягом семи місяців малеча невтомно працювала: малювала, брала участь в розвивальних іграх та проводила багато цікавих дослідів.
Іноді складалося враження, що це маленькі «експерементатори», які проводять різноманітні досліди у фізичному чи хімічному кабінеті.
Остання зустріч була надзвичайно святковою. Всі «мудрознайки» отримали дипломи й медалі, а потім разом з батьками і своєю улюбленою вчителькою малеча поласувала солодощами.
Заняття закінчилось з надією і мрією на нову зустріч.
Немає коментарів:
Дописати коментар