Блог бібліотеки імені М. Костомарова ЦБС Шевченківського району м. Києва

«Наша бібліотека – це простір для читання, спілкування та реалізації креативних ідей»

неділю, 28 березня 2021 р.

Онлайн-вікторина "Збереження довкілля: що ви знаєте про це?"

27 березня 2007 року за ініціативою Всесвітнього фонду дикої природи спільно з австралійським виданням «The Sydney Morning Herald» провела цікаву і показову екологічну акцію: близько 2100 фірм і компаній австралійського міста Сідней, а також понад 2,2 млн. його жителів вимкнули освітлення на одну годину.

За цей час енергоспоживання міста було скорочено більше ніж на 10%, що в свою чергу сприяло і скороченню викидів вуглекислого газу в атмосферу.

За підрахунками фахівців, ефект від акції був такий, що на той час нібито в місті на дорогах на 48 тисяч автомобілів стало менше. Цю акцію назвали «Година Землі». У подальші роки до акції долучились понад 145 країн світу, в тому числі Україна.

В Україні Година Землі 2021 присвячена старовіковим лісам — майже недоторканим територіям переважно в Карпатах і на Поліссі 🌲🌳 Вони — головний прихисток для червонокнижних видів тварин і рослин. За оцінкою WWF, в Україні залишилося приблизно 100 тисяч гектарів таких лісів, але понад третина з них ще не отримала достатнього природоохоронного статусу.

Тож, не будемо байдужими до екологічного стану нашої планети, приєднаємось до цієї акції та покажемо себе дбайливими господарями.

Наша бібліотека також не стоїть осторонь цих проблем і пропонує до вашої уваги вікторину «Збереження довкілля: що ви знаєте про це?», яка допоможе тримати у нашій свідомості екологічні проблеми та способи їх вирішення.

Щоб пройти онлайн-вікторину тисніть  👉 ТУТ


Гарного вам здоров’я та сонячних днів!
За матеріалами: wwf.ua
Дякуємо Вам за увагу до публікацій нашого блогу! Долучайтесь до нас у соціальних мережах! Будемо щасливі бачити Вас також серед постійних читачів (сайдбар членів блогу ліворуч).

Немає коментарів:

Дописати коментар