Блоґ бібліотеки імені М. Костомарова ЦБС Шевченківського району м. Києва

«Наша бібліотека – це простір для читання, спілкування та реалізації креативних ідей»

пʼятниця, 21 січня 2022 р.

Інформаційне рев’ю «Собор єднання, порозуміння і сили» | До Дня Соборності України


З нагоди Дня Соборності України в нашій бібліотеці відбулося інформаційне рев’ю «Собор єднання, порозуміння і сили».

22 січня – 103 років від часу проголошення Акту про об’єднання Української Народної Республіки і Західно-Української Народної Республіки в єдину незалежну державу. У цей день відбувся Акт злуки Української Народної Республіки і Західно-Української Народної Республіки. Він став символом віри, ідейним імперативом боротьби за незалежну, соборну державу.

На Софійському майдані в Києві 22 січня 1919 року в урочистій атмосфері відбулося проголошення Акту злуки УНР та ЗУНР в єдину незалежну державу. Акт злуки 22 січня 1919 року увінчав соборницькі прагнення українців обох частин України – Наддніпрянщини та Наддністрянщини.

Про це дізналися присутні, які завітали до бібліотеки на інформаційне рев’ю. Цікаві факти були доповнені переглядом короткометражного фільму «День Соборності України», який читачі перегялнули із великою цікавістю. А на завершення зустрічі прозвучав вірш Павла Тичини «Україна, соборна держава».

Соборність передбачає не лише пам'ять про минуле, а й потребує згуртованої спільноії праці для побудови нашого майбутнього. В єдності наша сила! 

Зичимо сил і міцного здоров’я всім, злагоди і миру, глибокої віри у гідне майбутнє рідного краю та України! Зі святом!Дякуємо Вам за увагу до публікацій нашого блогу! Долучайтесь до нас у соціальних мережах! 
Будемо щасливі бачити Вас також серед постійних читачів (сайдбар членів блогу ліворуч).

Немає коментарів:

Дописати коментар