Як надихнути та зацікавити дитину наукою? Як показати, що шкільна програмна теорія дуже важлива для майбутнього дітей? Тільки через інтерактивні дослідницькі заняття. Адже вони показують, як саме відповідні формалізації та закономірності проявляються у навколишньому середовищі.
Наша бібліотека – чудова платформа для ефектних експериментів, тим паче, що літні канікули ще тривають. Ми робимо складну науку цікавою, легкою та доступною, а головне – наші експерименти не потребують спеціальної підготовки та дорогого обладнання. Більшість компонентів 100 відсотків є у кожного вдома.
Також повітря допомагає триматися на поверхні води. Це довів наступний експеримент з гумовими кульками, камінням та водою. Камінчик у середині надутої кульки тримався на поверхні води, а другий без повітря потонув.
Наступний експеримент найулюбленіший серед дітей – вулкани! Наші складові для досліду: вулкан (зроблений власноруч), сода, оцет, мильний засіб, барвник. Наше «кипляче» жерло вулкану було безпечним для всіх присутніх. Адже молекули оцту, які зустрілись з молекулами соди та рідкого мила, вступили в реакцію й утворили нові речовини: воду, сіль та вуглекислий газ, бульбашки якого й проявляються у вигляді лави, що цілком безпечно для оточуючих. Радощам дітей не було меж!
Наука всюди: вона впливає на наше життя, контролює природні явища й механічні об’єкти, з якими ми щодня контактуємо. Це означає, що все, що ми бачимо, чуємо, пробуємо на смак, до чого торкаємося, чий запах відчуваємо – це наша можливість пізнавати щось із наукової точки зору.
Можливо, батьки не завжди можуть відповісти на запитання допитливих юних дослідників, але це гарний привід знайти разом з дитиною всі відповіді. Головне – навчити дитину з радістю дізнаватися, як влаштований наш світ!
Дякуємо Вам за увагу до публікацій нашого блогу! Долучайтесь до нас у соціальних мережах!
Будемо щасливі бачити Вас також серед постійних читачів (сайдбар членів блогу ліворуч).
Немає коментарів:
Дописати коментар