Блог бібліотеки імені М. Костомарова ЦБС Шевченківського району м. Києва

«Наша бібліотека – це простір для читання, спілкування та реалізації креативних ідей»

понеділок, 6 грудня 2021 р.

Онлайн зустріч до дня місцевого самоврядування з Мариною СоловйовоюЗустріч з головою громадської організації «Андріївсько-пейзажна ініціатива» Мариною Соловйовою  до дня місцевого самоврядування.

Про нашу гостю:
У 2019 році балотується до Верховної Ради 9 скликання від партії “Громадянська позиція” (№5 у списку).
З 2016 року — членкиня Громадської ради доброчесності. У 2015 році балотувалась до Київської міської ради від партії “Громадянська позиція” за округом №111 (Шевченківський район).
З червня 2014 року - членкиня Тимчасової спеціальної комісії з перевірки суддів судів загальної юрисдикції, призначена Урядовим уповноваженим з питань антикорупційної політики,а з липня того ж року - пані секретар Голови Тимчасової спеціальної комісії з перевірки суддів судів загальної юрисдикції. Була членкинею Громадської ради доброчесності.
У 2014 році балотувалась до Верховної Ради 8 скликання від партії “Громадянська позиція” (№3 у списку). З 2013 року - помічниця-консультантка на громадських засадах народного депутата Анатолія Гриценка. Співзасновниця та керівниця ГО “Андріївсько-пейзажна ініціатива”.
У 2003-2014 роках - фізична особа-підприємець (надання юридичних послуг і консультацій). Раніше працювала у представництві ВАТ “Машинобудівна корпорація “Сплав” в Україні” та у представництві АООТ “Промислова компанія “Сплав” в Україні”, а також інженеркою ДАК “Укрресурси”.
Закінчила Київський національний економічний університет за спеціальністю “правознавство” та Київський політехнічний інститут за фахом “інженер”.

Посилання на подію 👉https://www.facebook.com/events/300881791910965/?ref=newsfeedДякуємо Вам за увагу до публікацій нашого блогу! Долучайтесь до нас у соціальних мережах! Будемо щасливі бачити Вас також серед постійних читачів (сайдбар членів блогу ліворуч).

Немає коментарів:

Дописати коментар